nové férová móda.jpg
Dodání i na Slovensko
Možnost bezplatného vrácení 
Odeslání do dvou dnů
logo_posta.jpg

AktualityObjednávky od tonlé
objednání zboží

Dubnový MINT market
TukTuki na akci

MINT market
TukTuki na akci

Novinky od Liz Alig
novinky v e-shopu

Novinky od No Nasties
novinky v e-shopu

Novinky od TukTuki

Chcete dostávat informace o novém zboží, akcích a dalších aktualitách z TukTuki? Přihlaste se:
Opište prosím kontrolní kód "3490"
Zadáním svého e-mailu souhlasíte se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletteru TukTuki. Více se dozvíte tady.

 

.

Červnové novinky od TukTuki

Léto klepe na dveře a s ním i doba sukní, lehkých šatů a tílek. Pokud něco z toho ve vaší skříni chybí, je čas zabrousit na web TukTuki a vybrat si z nové nabídky, třeba od nově objevené společnosti tonlé. Mimo to zve TukTuki na blížící se akce a přináší čerstvé novinky ze světa etické módy.
tonle2.jpg
TMC5-otres-12.jpg

Nádhera z tonlé

Mým nejnovějším objevem je společnost tonlé. Mezi dalšími producenty férového oblečení je tato kambodžská značka jedinečná svou filosofií "nulového odpadu". Společnost nejen že recykluje odpadní látky, ale při své výrobě ani žádný další odpad nevytváří. Jak to tonlé dělá, můžete vidět na jejich fajnovém animovaném videu.

Letní kousky od tonlé se nesou ve znamení listů ginga a jednoduchých krátkých šatů. V nabídce jsou ale také ručně tkané sukně či šaty, elegantní halenky či tílka. Stačí proklikat e-shop.
_U1A5516.jpg
TMC5-otres-48.jpg
tonle3.jpg
_U1A2574.jpg

TukTuki na akcích

V červnu se TukTuki chystá na dvě vypečené akce.

První z nich - festival Digeridoo v jeskyni - proběhne už v sobotu 11. 6. v jeskyni Výpustek v Moravském krasu. V originálním prostředí jeskyně budou od rána do setmění vyhrávat špičkoví hráči na digeridoo z Česka i zahraničí.

Následující pátek 17. 6. se vydá TukTuki do Litoměřic na africký festival Dum Dum. Návštěvníky čeká například bubenický a taneční workshop, množství afrických a férových stánků a taky výstava o férovém oblečení.


Novinky na blogu

V dubnu si propagátoři etické módy připomněli smutné výročí tří let od pádu bangladéšské továrny Rana Plaza. Co se za tři roky změnilo, jak vypadá situace v bangladéšských továrnách dnes a jestli si na oběti tohoto neštěstí dnes ještě někdo vzpomene rekapituluje článek Reuters v české verzi na TukTuki.

The Guardian pro změnu zjišťoval, jak je možné, aby obchodní řetězec Lidl prodával džíny za cenu 199 Kč. Stají snad za výrobou nějaká kouzla? Vynalezl Lidl nějakou novou technologii? Nebo na prodeji prodělává? O tom pojednává článek Džínová magie.


Díky za podporu férové módy, užívejte letních dní a nezapomeňte sledovat TukTuki také na facebooku!

05.06.2016 23:31:23
mnes
 
TukTuki, férová móda
www.tuktuki.cz
info@tuktuki.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one