nové férová móda.jpg
Dodání i na Slovensko
Možnost bezplatného vrácení 
Odeslání do dvou dnů
logo_posta.jpg

AktualityDun Dun v Litoměřicích
TukTuki na akci

Objednávky od tonlé
objednání zboží

Dubnový MINT market
TukTuki na akci

MINT market
TukTuki na akci

Novinky od Liz Alig
novinky v e-shopu

Novinky od TukTuki

Chcete dostávat informace o novém zboží, akcích a dalších aktualitách z TukTuki? Přihlaste se:
Zadáním svého e-mailu souhlasíte se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletteru TukTuki. Více se dozvíte tady.

 

.

Letní novinky od TukTuki

Pro někoho konec prázdnin, pro jiné jen další horký pracovní týden. Najděte si v prvním zářijovém dni chvilku na novinky ze světa fair trade módy od TukTuki!
DSC_0035.JPG

Novinky v e-shopu!

Vorvani, čápi, sloni i čuník jsou hrdiny právě dorazivších tašek. Ty pocházejí z Kambodži, kde je ze starých pytlů od rýže, cementu či rybího krmení vyrábí lidé se zdravotním postižením. Tašky mají hned několik předností: kromě toho, že na sobě mají neodolatelné motivy zvířátek doplněné návody na rozmíchání cementu či jiné praktické činnosti, jsou voděodolné, omyvatelné a navíc dost pevné na to, aby unesly i těžký nákup, nebo hromadu knížek a svačinu. Nové kousky najdete v kategorii recyklované Tašky. Něco o jejich výrobcích z organizace Yodicraft se dočtete tady.
Primark-label-with-a-mess-011.jpg

Informace ze světa fair trade módy

Během léta se na blogu TukTuki objevilo několik nových článků. V jednom z nich, nazvaném Cedulka neříká celý příběh, se například dočtete o vtipné kanadské kampani. Ta prostřednictví cedulek na oblečení upozorňovala, že označení "made in" neříká celý příběh o původu zboží. Další článek se zaměřuje na environmentální dopady výroby oblečení ve světě. Dozvíte se v něm například, kolik tun oblečení se ročně prodá v USA, kolik vody je potřeba na pěstování bavlny nebo jaká je nejšpinavější řeka na světě. Na blogu najdete také tipy na letní fair trade nákupy u konkurence.

Co se chystá?

Po prázdninovém flákání se na podzim TukTuki opět chystá na prodejní i jiné akce.
v sobotu 5. 9. se můžete stavit na pražskou Náplavku, kde budou k prodeji především recyklované a vyšívané TukTuki kousky. 
V sobotu 19. 9. se v rámci akce Zažít město jinak promění pražská Sokolovská takřka ve fair trade ulici. Ve spolupráci s obchůdkem Fair & Bio chystáme módní přehlídku i prodejní stánek s TukTuki hadříky.
V sobotu 3. 10. se TukTuki chystá na brněnské zahájení výstavy na stromech. Tuto celorepublikovou akci pořádá organizace NaZemi, která s pomocí dobrovolníků oživí parky po celé České republice fotkami s tematikou fair trade.
1f197187c6c2c973b08a6c7c1d96bcc8_640x478.jpg

Dárkové poukazy

Chcete darovat něco férového, ale nejste si jisti oblíbenou barvou nebo třeba obvodem hrudníku? Vyřešte to elegantně s pomocí dárkové poukázky. V e-shopu mají novou kategorii, kde si můžete vybrat hodnotu podle uvážení.
poukaz 500.jpg
Nezapomeňte, že TukTuki můžete sledovat také na facebooku. Na stránce Feroveodevy se pravidelně objevují novinky nejen z TukTuki webu.

Díky za podporu férové módy.

TukTuki
31.08.2015 22:18:49
mnes
 
TukTuki, férová móda
www.tuktuki.cz
info@tuktuki.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one