nové férová móda.jpg
Dodání i na Slovensko
Možnost bezplatného vrácení 
Odeslání do dvou dnů
logo_posta.jpg

AktualityDubnový MINT market
TukTuki na akci

MINT market
TukTuki na akci

Novinky od Liz Alig
novinky v e-shopu

Novinky od No Nasties
novinky v e-shopu

Zimní péče o pleť
článek

Novinky od TukTuki

Chcete dostávat informace o novém zboží, akcích a dalších aktualitách z TukTuki? Přihlaste se:
Opište prosím kontrolní kód "9146"

Novinky od TukTuki

Po hektických Vánocích se nabídka zboží v e-shopu s fair trade módou TukTuki rozrostla o nové kousky. Konečně si přijdou na své i pánové, a to díky skvělým tričkům, páskům a peněženkám, které minulý týden dorazily z bangladéšské organizace Aarong.
DSC_0309.JPG
DSC_0276.JPG
DSC_0283.JPG
Pro pány
Pro pány prahnoucí po férovém šatníku vznikla v e-shopu TukTuki nová rubrika. V ní se objevila vtipná i elegantní trička, kožené peněženky a páskyMilovníci žertovných potisků zaujmou výjevy z bengálského vlaku, holič při práci či cyklista překonávající řeku. Elegáni si mohou vybrat z několika abstraktních potisků či praktické límečkové polokošile. Všichni pánové jistě ocení kvalitní provedení ze stoprocentní bavlny a přátelské ceny. 
Většina pánských výrobků pochází z bangladéšské organizace Aarong. Toto družstvo sdružující drobné řemeslníky a řemeslnice po celé zemi je certifikována Světovou organizací pro Fair trade. V současné době spolupracuje s přibližně 65 000 producenty, kteří tak mají garantovány slušné pracovní podmínky, mzdu a přístup na národní i světový trh. 
DSC_3176.JPG
DSC_3194.JPG
DSC_3216.JPG
Recy věci

Fair trade a navíc recyklované jsou obíbené tašky, peněženky a pouzdra z kambodžské organizace Yodi Craft. Ta pro jejich výrobu používá pytle od rýže, cementu či jiných surovin a ve své dílně zaměstnává mladé lidi se zdravotním postižením. Výsledkem jejich práce jsou dokonale originální a téměř nezničitelné módní kousky. Novinky z této kambodžské dílny najdete v kategoriích Tašky, Pouzdra, Peněženky a Šperky

 


 

TukTuki najdete kromě webových stránek www.TukTuki.cz také na facebooku a v několika kamenných prodejnách. Obchody Fair&Bio a Obchod pro radost v Praze, Veronica v Brně a Dobrá myšlenka v Karlových Varech nabízí některé kousky z TukTuki sortimentu. Aktuální seznam prodejních míst můžete sledovat v rubrice Partneři či Aktualitách.

Díky za Vaši podporu fair trade módy

Markéta
TukTuki.cz
12.02.2015 10:48:17
mnes
 
TukTuki, férová móda
www.tuktuki.cz
info@tuktuki.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one