nové férová móda.jpg
Dodání i na Slovensko
Možnost bezplatného vrácení 
Odeslání do dvou dnů
logo_posta.jpg

AktualityDun Dun v Litoměřicích
TukTuki na akci

Objednávky od tonlé
objednání zboží

Dubnový MINT market
TukTuki na akci

MINT market
TukTuki na akci

Novinky od Liz Alig
novinky v e-shopu

Novinky od TukTuki

Chcete dostávat informace o novém zboží, akcích a dalších aktualitách z TukTuki? Přihlaste se:
Zadáním svého e-mailu souhlasíte se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletteru TukTuki. Více se dozvíte tady.

 

.

Novinky od TukTuki březen 2016

nové colour.jpg

TukTuki v novém

Svět se mění, a tak i TukTuki zatoužilo být trochu více cool a moderní. Na konci února proto proběhla drobná obměna loga i webovek. Obojí je teď o něco čistší, světlejší a méně kostrbaté. Co na to říkáte?

 


IMG_7654.JPG
IMG_7662.JPG
IMG_7669.JPG

Novinky pro dámy i pány

 
Na začátku února dorazila také dlouho očekávaná dodávka z bangladéšské organizace Aarong. Organizace Aarong sdružuje drobné řemeslníky z celé země, a její nabídka je proto pestrá - kromě oblíbených pánských triček přibyla do e-shopu také dámská psaníčka, peněženky i pásky. Nová trička jsou tentokrát také ve velikosti XXL a přibyly i větší velikosti u starších vzorů. I ramenatější a svalnatější pánové si tedy přijdou na své :) 
IMG_7795.JPG
IMG_7711.JPG
IMG_7740.JPG

Syrské děti v oděvních továrnách

V první polovině února obletěla česká média zpráva o dětech syrských uprchlíků zaměstnaných v továrnách značek H&M a Next. Jsou ale tyto dvě značky jedinými "zlými vykořisťovateli" syrských dětí? Zpráva, kterou uveřejnila česká média, byla zkratkovitým výcucem z článku britského deníku The Independent. Rozhodla jsem se proto původní článek přeložit celý a umožnit tak českým čtenářům pochopit, jak to tedy s těmi syrskými dětmi je. Článek je dostupný zde.


Sportuj a pomáhej

 
Gymnázium Chotěboř pořádá sympatickou fair trade akci a TukTuki bude při tom. V pátek 18. 3. 2016 se v prostorách chotěbořského gymnázia odehraje TukTuki módní přehlídka i s prodejním stánkem. Mimo to je na programu přehršel dalších férově - sportovních aktivit. Pozvánku na akci najdete tady, přijďte!


Díky za podporu férové módy. Mějte krásné jaro!
TukTuki

TukTuki.cz
Facebook.com/feroveodevy
05.03.2016 15:18:13
mnes
 
TukTuki, férová móda
www.tuktuki.cz
info@tuktuki.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one