nové férová móda.jpg

Aktuality
Srpnové akce
TukTuki na akci

Šaty s africkou duší
novinky v e-shopu

Světový den pro Fair Trade
článek

Férový Karlín
TukTuki na akci

Krásný Den Země
co má společného Země a oblečení

Novinky od TukTuki

Chcete dostávat informace o novém zboží, akcích a dalších aktualitách z TukTuki? Přihlaste se:
Opište prosím kontrolní kód "4959"

Novinky od TukTuki říjen 2016

Zavařování, houby, pouštění draků, sezení u kamen, užívání posledních slunečných dní, odpočinek po létě? Jak trávíte první podzimní dny Vy? TukTuki se otřepalo z letního rozlítaného režimu a už zase nelení - fotí nové přírůstky, vymýšlí podzimní akce a sleduje novinky ve světě pomalé módy. Zajímá Vás, co je nového?
14355649_1110323992393025_7883199165638962081_n.jpg

TukTuki na MINT Marketu


Sobotní šoping v Praze už jen na Mint marketu. Tyto nové pravidelné trhy se konají každou sobotu v Pražské tržnici na Bubenském nábřeží. Na tom příštím, 8. 10., nebude chybět ani TukTuki.
Přijďte se pokochat nebo nakoupit přímo na Bubenské nábřeží. Nebo si vyberte v klidu na e-shopu a příští sobotu si zboží vyzvedněte. Ušetřit za poštovné se totiž vyplatí, no ne?
Akci můžete sledovat také na facebooku.

DSC_0742.JPG

Oživte podzim barvami


Až se ranní mrazíky zeptají, jestli se máte do čeho zachumlat, měli byste jej mít nachystaný ve skříni.
Neodolatelné, teploučké, bavlněné šátky jsou tak velké, že se do nich schováte skoro celí a před nepohodou podzimních a zimních dní vás spolehlivě ochrání. Vás i všechny okolo navíc zavalí barvami. A ty přece k podzimu patří.
Nová várka šátků z Bangladéše dorazila na konci září. Každý kousek je originál, ručně tkaný i vyšívaný. Rychle si proto objednejte ten Váš, ať Vám ho někdo nevyfoukne. Vybírat můžete v kategorii 
šátky.
14368672_1142569015830634_1258477220008304536_n.jpg

TukTuki v kamenných obchodech

Nejen e-shopem je člověk živ. TukTuki rozjelo spolupráci se dvěma novými sympatickými prodejnami.
Prost proměn je milé místo kombinující galerii, prodejnu a ateliér, které rozhodně stojí za návštěvu. Najdete jej na Starém Brně na adrese Anenská 10.
Butik Brusinky je znojemský cool obchůdek nabízející kromě módy také knihy, šperky i umělecké potřeby. Najdete jej na adrese Kollárova 3, Znojmo.
Seznam všech prodejen nabízejících TukTuki zboží najdete v sekci Partneři.


A co je ještě nového?


U TukTuki například parádní bavlněné šaty, náramky z recyklovaného skla a kosmetika od ghanských Global Mamas. Nebo třeba plány na další prodejní akce během podzimu.

U ostatních třeba Výstava na stromech ukazující práci v továrnách produkujících obuv, kterou pořádá v rámci Týdne důstojné práce organizace NaZemi, či blížící se Světový den potravin.


Napadá Vás, co by se dalo zlepšit? Chcete TukTuki něco napsat? Ozvěte se na info@tuktuki.cz, všechny nápady jsou vítány.

Mějte krásný férový podzim
Vaše
TukTuki
 
02.10.2016 16:41:13
mnes


TukTuki, férová móda
www.tuktuki.cz
info@tuktuki.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one