nové férová móda.jpg
Dodání i na Slovensko
Možnost bezplatného vrácení 
Odeslání do dvou dnů
logo_posta.jpg

Aktuality


MINT market
TukTuki na akci

Novinky od Liz Alig
novinky v e-shopu

Novinky od No Nasties
novinky v e-shopu

Zimní péče o pleť
článek

Objednávky z No Nasties
objednávka zboží od výrobce

Novinky od TukTuki

Chcete dostávat informace o novém zboží, akcích a dalších aktualitách z TukTuki? Přihlaste se:
Opište prosím kontrolní kód "2501"

Co je nového

Nová, férová, organická pánská trička už jsou na cestě. Než dorazí, potřebuju na ně uvolnit místo ve skříni. Chopte se proto posledních kousků ze starší kolekce za směšných 250 Kč!
Aktuálně dostupné velikosti najdete v kategorii Pro pány.
 
Google mi napověděl, že se dneska slaví Den Země. I když to na první pohled nevypadá, oblečení má se stavem naší planety mnoho společného. Chcete vědět proč?
Je to téměř třicet let ode dne, kdy se první balíčky kávy s certifikací Fair Trade objevily v holandských supermarketech. Tehdy bylo využití značky prokazující dodržování standardů při výrobě něčím revolučním. Na rozdíl od dnešních dní, kdy se záplava značek na každém výrobku stává samozřejmostí. Jen značek prokazujících ekologický původ výrobku je na světě podle webu Ecolabel Index 463.
Podzimní prodejní sezóna je na spadnutí. Zajímá vás, kde můžete TukTuki potkat osobně a nakoupit něco fešáckého?
14355649_1110323992393025_7883199165638962081_n.jpg
Parádní letní až podzimní nadílka přiletěla před nedávnem do e-shopu z ghanské organizace Global Mamas. Vybírat můžete z neodolatelných šatů ze stoprocentní bavlny zdobených voskovou batikou, bambuckého másla, mýdel i korálků z recyklovaného skla.
Za výrobky značky Mayamiko stojí tým švadlen a krejčích z Malawi, vnitrozemského státu na východě Afriky. Značka Mayamiko v sobě snoubí tradiční africké řemeslné techniky s nejnovějšími trendy v oblasti oděvního designu. Výsledkem jsou nadčasové módní kousky ručně vyrobené v malé oděvní dílně na předměstí hlavního města Lilongwe. Parádní halenky, pyžamka i mýdla jsou nově k dostání v e-shopu.
Je mi velkou ctí a potěšením, že se aspoň na jeden víkend můžu zapojit do festivalu Africa Live ve Dvoře Králové! Kdo ještě letos neviděl plameňáky ani slony, alou tam!
plak__t_final.svg-g5989-700.png
TukTuki zmezinárodnělo a nově nabízí také možnost doručení zboží na Slovensko.
Slovenští fandové a fanynky férové módy tak mohou v e-shopu zvolit možnost "dobírka na Slovensko" a za příjemných 135 Kč si nechat své vysněné zboží dovézt až domov :) 
V e-shopu přibylo množství nových kousků od kambodžské společnosti tonlé. Ručně tkané halenky, líbezná trička a superpohodlné šaty ručně vyrobené metodou "zero waste" si zamilujete.
tonle3.jpg
V sobotu 14. 5. 2016 se na všechny pražské příznivce fair tradu budeme těšit na Férové Letné. Tato vypečená akce se koná pod taktovkou Ekumenické akademie za spolupráce desítek podniků a organizací, které mají k fair tradu a etické spotřebě blízko. Přijďte si zapiknikovat a zároveň si užít bohatý program i nabídku férových a lokálních výrobků.
 
TukTuki, férová móda
www.tuktuki.cz
info@tuktuki.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one