nové férová móda.jpg
Dodání i na Slovensko
Možnost bezplatného vrácení 
Odeslání do dvou dnů
logo_posta.jpg

AktualityDun Dun v Litoměřicích
TukTuki na akci

Objednávky od tonlé
objednání zboží

Dubnový MINT market
TukTuki na akci

MINT market
TukTuki na akci

Novinky od Liz Alig
novinky v e-shopu

Novinky od TukTuki

Chcete dostávat informace o novém zboží, akcích a dalších aktualitách z TukTuki? Přihlaste se:
Zadáním svého e-mailu souhlasíte se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletteru TukTuki. Více se dozvíte tady.

 

.

Co je nového

Nová, férová, organická pánská trička už jsou na cestě. Než dorazí, potřebuju na ně uvolnit místo ve skříni. Chopte se proto posledních kousků ze starší kolekce za směšných 250 Kč!
Aktuálně dostupné velikosti najdete v kategorii Pro pány.
 
Google mi napověděl, že se dneska slaví Den Země. I když to na první pohled nevypadá, oblečení má se stavem naší planety mnoho společného. Chcete vědět proč?
Je to téměř třicet let ode dne, kdy se první balíčky kávy s certifikací Fair Trade objevily v holandských supermarketech. Tehdy bylo využití značky prokazující dodržování standardů při výrobě něčím revolučním. Na rozdíl od dnešních dní, kdy se záplava značek na každém výrobku stává samozřejmostí. Jen značek prokazujících ekologický původ výrobku je na světě podle webu Ecolabel Index 463.
Podzimní prodejní sezóna je na spadnutí. Zajímá vás, kde můžete TukTuki potkat osobně a nakoupit něco fešáckého?
14355649_1110323992393025_7883199165638962081_n.jpg
Parádní letní až podzimní nadílka přiletěla před nedávnem do e-shopu z ghanské organizace Global Mamas. Vybírat můžete z neodolatelných šatů ze stoprocentní bavlny zdobených voskovou batikou, bambuckého másla, mýdel i korálků z recyklovaného skla.
Za výrobky značky Mayamiko stojí tým švadlen a krejčích z Malawi, vnitrozemského státu na východě Afriky. Značka Mayamiko v sobě snoubí tradiční africké řemeslné techniky s nejnovějšími trendy v oblasti oděvního designu. Výsledkem jsou nadčasové módní kousky ručně vyrobené v malé oděvní dílně na předměstí hlavního města Lilongwe. Parádní halenky, pyžamka i mýdla jsou nově k dostání v e-shopu.
Je mi velkou ctí a potěšením, že se aspoň na jeden víkend můžu zapojit do festivalu Africa Live ve Dvoře Králové! Kdo ještě letos neviděl plameňáky ani slony, alou tam!
plak__t_final.svg-g5989-700.png
 
TukTuki, férová móda
www.tuktuki.cz
info@tuktuki.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one