nové férová móda.jpg
Dodání i na Slovensko
Možnost bezplatného vrácení 
Odeslání do dvou dnů
logo_posta.jpg

AktualityDun Dun v Litoměřicích
TukTuki na akci

Objednávky od tonlé
objednání zboží

Dubnový MINT market
TukTuki na akci

MINT market
TukTuki na akci

Novinky od Liz Alig
novinky v e-shopu

Novinky od TukTuki

Chcete dostávat informace o novém zboží, akcích a dalších aktualitách z TukTuki? Přihlaste se:
Zadáním svého e-mailu souhlasíte se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletteru TukTuki. Více se dozvíte tady.

 

.

TukTuki i pro pány

DSC_0325.JPG
Za každou drsnou slupkou se skrývá srdce prahnoucí po fair tradu! Proto se v e-shopu TukTuki konečně objevila kategorie Pro pány ukrývající báječná nová trička, pásky a peněženky.
Organizace Aarong spolupracuje s přibližně 65 000 drobnými řemeslníky a řemeslnicemi po celé Bangladéši. Několik z nich se věnuje i výrobě a potisku vtipných triček s bangla motivy a kožených pásků a peněženek. Právě ty se dnes objevily jako novinka v e-shopu TukTuki a vytvořily tak základ nové kategorie Pro pány.

Milovníci žertovných potisků jistě ocení elegantní výjevy z bengálského vlaku, holiče při práci či cyklisty překonávající řeku. Elegáni si mohou vybrat z několika abstraktních potisků či praktické límečkové polokošile. Všichni pánové jistě ocení kvalitní provedení ze stoprocentní pevné bavlny a přátelské ceny.

Trička můžete vybírat v několika velikostech. Bangla míry jsou evidentně menší než ty naše, momentálně dostupná trička padnou tedy spíš těm méně urostlým mužům. U jednotlivých výrobků jsou uvedeny míry, takže posoudit můžete sami.
DSC_0274.JPG
DSC_0292.JPG
DSC_0306.JPG
DSC_0280.JPG
24.03.2015 22:20:38
mnes
 
TukTuki, férová móda
www.tuktuki.cz
info@tuktuki.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one