nové férová móda.jpg
Dodání i na Slovensko
Možnost bezplatného vrácení 
Odeslání do dvou dnů
logo_posta.jpg

AktualityObjednávky z No Nasties
objednávka zboží od výrobce

Novinky od Sak Saum
novinky v e-shopu

Den nekupování ničeho
článek

Brněnské předvánoční trhy
TukTuki na akci

15. 11. Den bez poštovného
poštovné zdarma

Novinky od TukTuki

Chcete dostávat informace o novém zboží, akcích a dalších aktualitách z TukTuki? Přihlaste se:
Opište prosím kontrolní kód "1971"
Pokud Vám zakoupení věci neslouží, jak by měly, reklamujte je. Zakoupení věci jste jakožto spotřebitel povinen/na prokázat předložením kupního dokladu, případně jiným, dostatečně věrohodným způsobem. 
Jakožto spotřebitel nemůžete uplatnit práva z vad, které jste sám způsobil nebo o kterých jste při koupi věděl. Stejně tak i u vad, pro které jsme s Vámi, jakožto prodávající a spotřebitel, dohodli snížení ceny. Neodpovídáme ani za běžné opotřebení věci.
Reklamace musí být uplatněna nejpozději v 24měsíční lhůtě. Reklamaci je třeba uplatnit bezodkladně, aby nedošlo k rozšíření vady a v jejím důsledku k zamítnutí reklamace. Včasným oznámením vady poté, co se objeví, si můžete zajistit bezproblémové vyřízení reklamace.
Reklamace je vyřízena teprve tehdy, když Vás o tom vyrozumíme. Vyprší-li zákonná lhůta, považujte to za podstatné porušení smlouvy a můžete od kupní smlouvy odstoupit.

Jestliže chcete uplatnit reklamaci vyplňte následující formulář a odešlete jej zpět. Formulář je třeba vytisknout, podepsat a zaslat naskenovaný na e-mailovou adresu info@tuktuki.cz, případně jej vložit do zásilky s vráceným zbožím. 
 
TukTuki, férová móda
www.tuktuki.cz
info@tuktuki.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one