nové férová móda.jpg
Dodání i na Slovensko
Možnost bezplatného vrácení 
Odeslání do dvou dnů
logo_posta.jpg

AktualityDun Dun v Litoměřicích
TukTuki na akci

Objednávky od tonlé
objednání zboží

Dubnový MINT market
TukTuki na akci

MINT market
TukTuki na akci

Novinky od Liz Alig
novinky v e-shopu

Novinky od TukTuki

Chcete dostávat informace o novém zboží, akcích a dalších aktualitách z TukTuki? Přihlaste se:
Zadáním svého e-mailu souhlasíte se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletteru TukTuki. Více se dozvíte tady.

 

.

O TukTuki

Vítejte na webu TukTuki, ve světě férové módy, kosmetiky a doplňků!

Věřím, že všechno, co člověk dělá, by měl dělat s radostí a pro radost. S radostí přivážím krásné věci z celého světa a od lidí, kteří je s radostí a láskou vyrábí. A i když jsou tihle lidé tisíce kilometrů daleko, snažím se vyprávět jejich příběhy, abyste jejich radost mohli sdílet i Vy pokaždé, když si své tričko, šaty nebo kabelku vezmete. 

U TukTuki se můžete lidem, kteří za jednotlivými výrobky stojí, téměř podívat do tváře. Abyste si ty, kdo výrobky pro TukTuki produkují, dokázali lépe představit, navštivte sekci Odkud zboží pochází. Věřím, že dělat módu takto - s láskou a respektem k lidem i přírodě - má smysl. Svět je najednou menší a něco tak běžného, jako je nákup trička, v něm má najednou smysl.

TukTuki přeje příjemné brouzdání mezi výrobky a pohodlný nákup. Jestliže fotky nestačí a chtěli byste si vše osahat, vyzkoušet a prohlédnout zblízka, neváhejte se ozvat! TukTuki nemá kamennou prodejnu, ráda Vás však pozvu na kávu a nechám Vás ponořit se mezi výrobky a vybrat si ten Váš. TukTuki také čas od času vyráží na prodejní akce a festivaly, proto sledujte sekci blog.

Kdo za tím vším stojí se dozvíte zde.

tonle2.jpg
 
TukTuki, férová móda
www.tuktuki.cz
info@tuktuki.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one