nové férová móda.jpg

AktualityKrásný Den Země
co má společného Země a oblečení

Sustainable Fashion Day
TukTuki na akci

Zimní novinky od tonlé
nová trička a teplé šaty

Můžeme věřit certifikátům?
článek

Povánoční výprodej
Slevy zboží v eshopu

Novinky od TukTuki

Chcete dostávat informace o novém zboží, akcích a dalších aktualitách z TukTuki? Přihlaste se:
Opište prosím kontrolní kód "5015"

O TukTuki

Vítejte na webu TukTuki ve světě fair trade módy a doplňků!

TukTuki, to jsou krásné věci z celého světa, které mají svůj osobitý příběh a historii. Zboží, které nabízím, pochází z malých dílen působících v zemích Afriky a Asie. Jejich společným jmenovatelem je neziskový charakter, ruční výroba a spolupráce se znevýhodněnými skupinami obyvatel. Ať už si v e-shopu TukTuki vyberete cokoliv, můžete si být jistí, že Váš nákup potěší nejen Vás, ale také nejednoho producenta v některé z tisíce kilometrů vzdálených zemí. Abyste si ty, kdo výrobky pro TukTuki produkují, dokázali lépe představit, navštivte sekci Odkud zboží pochází.


Svým nákupem ovlivňujete mnoho lidských osudů, přemýšlejte o nich! TukTuki věří, že globální systém obchodování s textilem může být spravedlivý a výhodný pro všechny zúčastněné a navíc podpořit rozvoj zranitelných komunit. Více o principu spravedlivého obchodu si můžete přečíst v sekci fair trade.

TukTuki přeje příjemné brouzdání mezi výrobky a pohodlný nákup. Jestliže fotky nestačí a chtěli byste si vše osahat, vyzkoušet a prohlédnout zblízka, neváhejte 
se ozvat! TukTuki nemá kamennou prodejnu, ráda Vás však pozvu na kávu a nechám Vás ponořit se mezi výrobky a vybrat si ten Váš. TukTuki také čas od času vyráží na prodejní akce a festivaly, proto sledujte sekci blog.

Kdo za tím vším stojí se dozvíte zde.

tonle2.jpg


TukTuki, férová móda
www.tuktuki.cz
info@tuktuki.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one