nové férová móda.jpg

AktualityPoštovné zdarma
Mikulášský dárek od TukTuki

Narozeninové slevy
Oslavte TukTuki narozeniny

Kolem světa
TukTuki na akci

Tajemství bambuckého másla
Článek

Sobotní MINT market
TukTuki na akci

Novinky od TukTuki

Chcete dostávat informace o novém zboží, akcích a dalších aktualitách z TukTuki? Přihlaste se:
Opište prosím kontrolní kód "4485"

O TukTuki

Vítejte na webu TukTuki ve světě fair trade módy a doplňků!

TukTuki, to jsou krásné věci z celého světa, které mají svůj osobitý příběh a historii. Zboží, které nabízím, pochází z malých dílen působících v zemích Afriky a Asie. Jejich společným jmenovatelem je neziskový charakter, ruční výroba a spolupráce se znevýhodněnými skupinami obyvatel. Ať už si v e-shopu TukTuki vyberete cokoliv, můžete si být jistí, že Váš nákup potěší nejen Vás, ale také nejednoho producenta v některé z tisíce kilometrů vzdálených zemí. Abyste si ty, kdo výrobky pro TukTuki produkují, dokázali lépe představit, navštivte sekci Odkud zboží pochází.


Svým nákupem ovlivňujete mnoho lidských osudů, přemýšlejte o nich! TukTuki věří, že globální systém obchodování s textilem může být spravedlivý a výhodný pro všechny zúčastněné a navíc podpořit rozvoj zranitelných komunit. Více o principu spravedlivého obchodu si můžete přečíst v sekci fair trade.

TukTuki přeje příjemné brouzdání mezi výrobky a pohodlný nákup. Jestliže fotky nestačí a chtěli byste si vše osahat, vyzkoušet a prohlédnout zblízka, neváhejte 
se ozvat! TukTuki nemá kamennou prodejnu, ráda Vás však pozvu na kávu a nechám Vás ponořit se mezi výrobky a vybrat si ten Váš. TukTuki také čas od času vyráží na prodejní akce a festivaly, proto sledujte sekci blog.

Kdo za tím vším stojí se dozvíte zde.

tonle2.jpg


TukTuki, férová móda
www.tuktuki.cz
info@tuktuki.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one