nové férová móda.jpg
Dodání i na Slovensko
Možnost bezplatného vrácení 
Odeslání do dvou dnů
logo_posta.jpg

AktualityDun Dun v Litoměřicích
TukTuki na akci

Objednávky od tonlé
objednání zboží

Dubnový MINT market
TukTuki na akci

MINT market
TukTuki na akci

Novinky od Liz Alig
novinky v e-shopu

Novinky od TukTuki

Chcete dostávat informace o novém zboží, akcích a dalších aktualitách z TukTuki? Přihlaste se:
Zadáním svého e-mailu souhlasíte se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro zasílání newsletteru TukTuki. Více se dozvíte tady.

 

.
Liz Alig je značka pomalé módy spolupracující s malými výrobními družstvy z celého světa. Liz Alig produkuje krásné, kvalitní oblečení za přísného dodržování pravidel férového obchodu. Pracovníci a pracovnice dostávají za své výrobky spravedlivou mzdu, v práci mají možnost se vzdělávat a pracují za důstojných a bezpečných podmínek.

Výrobky, které TukTuki nabízí, pochází z družstev v Bolívii, Guatemale a Nepálu. Družstvo v bolivijském městě Cochabamba vzniklo v roce 2004 a sdružuje ženy, které vydělávají šitím na život svých rodin a vzdělání dětí. Guatemalské družstvo sdružuje ženy, které se věnují recyklaci tradiční tkaniny, ikátu, z níž vyrábí překrásné sukně a módní doplňky. Nepálská organizace funguje při místní technické škole nabízející vzdělání v oblasti textilní tvorby více než 250 mladým lidem.

Liz Alig využívá lokální materiály, které jsou ručně zpracovávané a přetvářené v krásné a originální módní kousky. Díky využití kvalitních textilií vám budou dělat radost opravdu dlouho. Nevyužité odstřižky firma důsledně recykluje a znovu zpracovává, aby ani nitka nepřišla nazmar. 

Společnost Liz Alig je součástí Fair Trade Federation.
ftf-og-logo-160602.png
windia.jpg
wbolivia.jpg
Screen-shot-2015-09-03-at-4.58.09-PM.png
 
TukTuki, férová móda
www.tuktuki.cz
info@tuktuki.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one